درباره ما سایت در یک نگاه

پیشرو ابزار

پیشرو ابزار در یک نگاه

فروشگاه پیشرو ابزار در سال ۱۳۹۸  در زمینه فروش ابزار در ارومیه تأسیس گردید. پیشرو ابزار به پشتوانه بیش از دو سال فعالیت و کسب تجربه در زمینه تأمین و توزیع ابزارهای صنعتی و ساختمانی، مأموریت خود را تأمین ابزار و تجهیزات مورد نیاز صنایع و کارگاه های صنعتی شمال غرب کشور تعریف کرده است.
پیشرو ابزار به عنوان اولین، بزرگ ترین و مجهزترین مجموعه متمرکز فروش ابزار و تجهیزات صنعتی و ساختمانی در منطقه شمال غرب کشور و با اجرای استانداردهای مدیریتی، مکانیزاسیون بخش مالی و حسابداری، احداث چند انبار مجهز و مدرن، احداث ساختمان اداری، نمایشگاهی و رفاهی ویژه پرسنل و مشتریان، توانست به یک مجموعه تخصصی بزرگ و مجهز تأمین و فروش ابزار و تجهیزات صنعتی و ساختمانی تبدیل گردد. احداث و راه اندازی مرکز تخصصی مشاوره و خدمات فنی و پشتیبانی پیشرو ابزار که با نام پیشرو سرویس فعالیت می کند، یکی از مهم ترین اقدامات جهان ابزار برای تکمیل فرآیند خدمات دهی به مشتریان است که از لحظه فروش آغاز می شود.
فروشگاه پیشرو ابزار از سال ۱۳۹۸ و با هدف برندسازی و واردات محصولات شرکت های بزرگ، حضوری فعال و همه ساله در نمایشگاه های داخلی و خارجی ابزارآلات صنعتی و ساختمانی داشت که حاصل آن همکاری با برندهایی چون بوش (Bosch)، هیوندای (Hyundai)، روبیکن (Rubican)، رونیکس (Ronix)، ایران پتک، نووا (Nova)، ماکیتا (Makita)، آروا (Arva)، تاپتول (Toptul)، دوو (Daewoo)، ای پی ان (APN Tools) و ... بود که کار بازاریابی و فروش محصولات خود را در بازار منطقه شمال غرب کشور، به پیشرو ابزار سپردند. این فروشگاه در حال حاضر گروه های مختلفی از ابزارهای برقی و شارژی، ابزارهای بادی، ابزارهای دستی، دستگاه های جوش و برش، و ابزارهای کارگاهی و گاراژی، و ... را برای مشتریان تأمین می نماید.